Espor 1. kademe antrenör yetiştirme kursu 24 Nisan - 28 Nisan tarihleri arasında Omen Club TSYD Espor Merkezi’de başlıyor!

KURS BAŞLANGIÇ TARİHİ/SAATİ: 24 NİSAN 2024 08:00  

KURS BİTİŞ TARİHİ/SAATİ: 28 NİSAN 2024 / 18:00 

BAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİ/SAATİ: 08 NİSAN 2024 / 10:00 

BAŞVURU BİTİŞ TARİHİ/SAATİ: 15 NİSAN 2024 / 23:59 

KURS ÜCRETİ: 1.500 TL

KONTENJAN: 50 KİŞİ

KURS YERİ: OMEN CLUB TSYD E-SPOR MERKEZİ LEVENT• Yukarıda belirtilen kurs başvuruları başlangıç tarihlerinde ve belirtilen saatte sistem açılacak olduğundan belirtilen tarih ve saatten önce başvuru yapılamamaktadır.

• Kursa Anadolu Üniversitesi Temel Eğitim Sınavını başarı ile tamamlayan veya Antrenör Eğitimi Yönetmeliğine göre Temel Eğitim Sınavından muaf olanlar başvurabilmektedir.

• Antrenör Kurs Başvuruları E-Devlet üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet üzerinden Spor Bilgi Sistemi/Spor Elemanı/Kurs Başvuru Ekranından yapınız. 

• Asil olarak başvuruları kabul edilen adaylarımızın e-mail adreslerine referans kodu gönderilecektir. Referans kodu ile kurs ücretinin kurs başvuru süresi içinde yatırılması gerekmektedir. Referans kodu geldiği takdirde süresi içinde kurs ücretini yatırmayan kişilerin onay işlemleri yapılmayacaktır.

• E-Devlet üzerinden kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra tarafınıza gönderilecek olan referans numarasıyla bulunduğunuz ildeki Ziraat Bankası şubelerinden veya internet bankacılığı aracılığı ile ödemeler alınacaktır.

• Ödeme işlemini yaparken Ödemeler/Diğer Ödemeler/Diğer Kurumlar/Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB ödemeler bölümünden yapılması gerekmektedir.  Ödeme işlemi Havale veya EFT şeklinde yapılmamalıdır.

• Ödeme işlemleriniz tamamlandıktan sonra en geç 24 saat içerisinde E-devlet sisteminden kaydınızın tamamlanıp tamamlanmadığını mutlaka kontrol ediniz. 

• Ücretini yatırdıktan sonra geçerli bir mazereti bulunmadan kursa katılmayan adayların başvuru ücretleri iade edilmeyecektir.

Not: Ödeme işlemleri yapılırken EFT veya Havale şeklinde işlem yapmayınız. Bu şekilde yapılan ödeme işlemleri sıkça karşılaşılan yanlış ödeme şeklidir ve kurs kaydı yapılamamaktadır.

Kursların kontenjanı 50 kişi ile sınırlıdır. Başvuru sayısı fazla olduğu durumlarda Türkiye E-Spor Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatında belirtilen şartları taşıyan kursiyerlere öncelik verilecektir.

Diğer Haberler

Tüm Haberleri Görüntüle